Fabian OrellanaSelta pobedila Almeriju

Fudbaleri Selte pobedili su danas na svom terenu Alemriju sa 3:1 u utakmici 15. kola španske Primere.
Almerija prva došla do vođstva, ali je domaćin uspeo da preokrene rezultat i zabeleži prvu pobedu posle dva vezana poraza.
Suso je u 10. minutu doveo goste do prednosti, a Fabijan Orelana je u 26. doneo Selti izjednačenje, sa kojim su ekipe otišle na poluvreme.
U drugom delu utakmice Borha Oubinja je u 49. doneo svojoj ekipi preokret, da bi Čarls u 59. postavio konačnih 3:1.
Ranije danas Atletiko Madrid je na gostovanju sa 2:0 savladao Elče, dok se kasnije večeras sastaju Real Madrid i Valjadolid, kao I Espanjol i Real Sosijedad.
Selta se u Primeri trenutno nalazi na 14. mestu sa 15 bodova, dok je Almerija 18. sa 12.