partizan slavlje vs spartakPartizan jesenji šampion

Fudbaleri Partizana obezbedili su prvo mesto na tabeli u jesenjem delu šampionata, pošto su danas u utakmici 15. kola Superlige Srbije pobedili u gostima Čukarički sa 1:0.
Pobedu i jesenju titulu Partizanu je doneo Darko Brašanac koji je u 62. minutu posle asistencije Ilića preciznim šutom sa oko sedam metara matirao golmana Čukaričkog.
Utakmica nije bila lepa za gledanje uz puno oštrih startova sa obe strane.
Stojković je u prvom poluvremenu spasio Partizan, odbranivši stopostotnu šansu Slavoljuba Srnića, i to mu je verovarno poslednja utakmica jer je najavio nastavak karijere u inostranstvu.