Falcao igra

Falkao teže povređen?

Fudbaleri Monaka savladali su u šesnaestini finala francuskog kupa nižerazredni Mons sa 3:0, ali je utakmica ostala u senci povrede prve zvezde kluba, Kolumbijca Radamela Falkaa. Jedan od najboljih svetskih napadača postigao je vodeći pogodak u 29. minutu, što je njegov 11. gol ove sezone, međutim, u finišu poluvremena ozbiljno je povredio levo koleno nakon grubog starta protivničkog igrača, pa je na nosilima iznet sa terena.
Francuski Kanal plus prenosi da bi Falkao mogao da se suoči sa dugom pauzom, možda čak i operacijom, što bi predstavljalo veliki ufarac za Monako, ali i za reprezentaciju Kolumbije, učesnika predstojećeg prvenstva sveta u Brazilu.
Monako je trenutno drugoplasirani na tabeli prvenstva Francuske sa pet bodova zaostatka za vodećim šampionom Pari Sen Žermenom.

Povezana vest:  Bufon: Roma, Milan i Napoli glavni konkurenti za Skudeto