slavisa stojanovic slovenija (2)

Stojanović: Dobro je što uvek igramo do kraja

Trener fudbalera Crvene zvezde Slaviša Stojanović rekao je danas da je zadovoljan načinom na koji je njegova ekipa došla do pobede u prijateljskoj utakmici protiv Domžala u Kopru (1:0).
-Zadovoljan sam, pre svega jer smo ipak iskoristili jednu od mnogobrojnih šansi i tako pokazali da hoćemo da igramo do kraja, da ne završavamo utakmicu pre poslednjeg sudijskog zvižduka. Istini za volju, i Domžale su imale nekoliko odličnih prilika u prvom poluvremenu jer mi nismo dobro reagovali odnosno stajali u određenim situacijama – rekao je Stojanović za klupski sajt.
Strelac jedinog pogotka na utakmici u Kopru bio je Dragan Mrđa dva minuta pre kraja.
-Zadovoljan sam nivoom fizičke spreme i uigranosti ekipe u ovoj fazi priprema. Minutaža je bila malo drugačije raspoređena jer sam želeo da na veštačkoj podlozi više odigraju oni igrači kojima takav teren u potpunosti odgovara. Videćemo kako će nas poslužiti vreme u narednom periodu, ali za sada sve ide po planu i programu rada – dodao je Stojanović.