martin skrtel slavlje

Liverpul deklasirao Arsenal na Enfildu

Fudbaleri Liverpula savladali su danas na svom terenu Arsenal sa 5:1 (4:0) u derbi meču 25. kola engleske Premijer lige. Liverpul je nakon ove pobede ostao u trci za šampionsku titulu i u dobrom raspoloženju očekuje nastavak sezone.
Izabranici Brendana Rodžersa otvorili su utakmicu na spektakularan način, furiozno su krenuli ka golu protivnika i već posle 20 minuta rešili pitanje pobednika.
Defanzivac Martin Škrtel doveo je domaćina u vođstvo na samom početku meča, a isti igrač je 10 minuta kasnije povisio na 2:0.
Golove za Liverpul postigli su Sterling u 16. i 52. minutu, kao i Danijel Staridž, dok je poraz tobdžija ublažio Mikael Arteta iz penala u 69. minutu.