Daniel Sturridge Liverpool StokeHenderson i Staridž srušili Svonsi

Fudbaleri Liverpula nastavili su šampionsku trku u Premijer lige, pošto su danas u 27. kolu savladali Svonsi sa 4:3 (3:2).
Liverpul se mučio protiv Svonsija, a pobedu domaćinu doneo je Džordana Hendersona u 74. minutu. Henderson je bio dvostruki strelac na meču, baš kao i Danijel Staridž, koji je golmana Mihaela Vorma savladao u 3. i 36. minutu.
Dva gola za Svonsi postigao je Vilferd Boni, a strelalac za goste bio je bivši igrač Liverpula Džondžo Šelvi, koji se nakon pogodka izvinio navijačima na Enfildu.
Meč izmeđšu Njukasla i Aston Vile završen je pobedom domaćina od 1:0, a trijumf svom timu donro je napadač Loik Remi u nadoknadi sudijskog vremena.
Rezultati i strelci:
Liverpul – Svonsi 4:3 (Staridž 3, 36, Henderson 20, 74 – Šelvi 23, Boni 27, 47. penal)
Njukasl – Aston Vila 1:0 (Remi 90+2)