Adil Ram MilanMilan slavio u Đenovi, Interu samo bod protiv Kaljarija

Fudbaleri Milana pobedili su danas u Đenovi ekipu Sampdorije sa 2:0 (1:0), dok je gradski rival Inter remizirao protiv Kaljarija 1:1 (0:1), u utakmicama 25. kola italijanske Serije A.
Milan je golovima Tarabta i defanzivca Ramija naneo Samdoriji drugi neuspeh u nizu.
Ekipa Siniše Mihajlovića poslednjih 20 minuta igrala je bez napadača Maksija Lopeza, koji je u 73. minutu zaradio drugi žuti karton.
Inter nije uspeo da dođše do preokreta protiv Kaljarija, koji je u 40. minutu poveo preko Pinilje sa bele tačke. Izjednačujući gol za neroazure postigao je Rolando na početku drugog poluvremena.
Fudbaleri Verone savladali su kao gosti Livorno rezultatom 3:2 i ostali u trci za izlazak na evropsku scenu.
Srpski internacionalc Boško Janković postigao je prvi gol na meču, a Verona je do odlaska na odmor imala ubedljivu prednost nakon pogodaka Romula i Tonija. Domaćin je u nastavku samo uspeo da smanji zaostatak.
Kjevo je pobedio Kataniju rezultatom 2:0, dok je golom Di Natalea u 71. minutu iz penala Udineze došao do boda protiv Atalante – 1:1.