Brendan Rodgers LiverpoolRodžers: Moramo bolje u odbrani

Trener Liverpula Brendon Rodžers rekao je da je današnji meć protiv Svonija pokazao pravi karakter njegovog tima, ali je i istakao da „crveni“ moraju bolje u odbrani.
-Ovo je bila važna pobeda. Nismo bili na najvišem nivou, ali je naš napad je bio veoma dobar… Svonsi je zaista igrao dobro, posebno kada smo vodili 2:0 i kada su se vratili u meč – rekao je Rodžers za britanske medije.
Golovima Danijela Staridža i Džordana Hendersona Liverpul je u 20. minutu vodio protiv Svonsija sa 2:0, ali je gosti iz Velsa do 30. minuta stigli do izjednačenja.
Novu prednost Liverpulu doneo je Staridž, ali je već na početku drugog poluvremena Svoni izjednačio na 3:3. Pobedu klubu s Enfilda doneo je Henderson u 74. minutu.
-Utakmica je pokazala karakter ovog tima. Veoma smo dobri u napadu, postigli smo odlične golove danas, pokazali smo snagu. Bili smo veoma dobri u tom aspektu igre… Analiziraćemo gde možemo da budemo još bolji… Sigurno da odbrana može da bude bolja – kazao je Rodžers.

Povezana vest:  Jagodina ubedljiva u Novom Sadu, novi remi Čukaričkog