lopta u mreziPobede Novog Pazara i Voždovca

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na svom terenu Slobodu sa 2:1, u utakmici 18. kola Super lige Srbije i zadržali šesto mesto na tabeli.
Novi Pazar je poveo u 60. minutu golom Vuka Sotirovića, na asistenciju Nemanje Arsenijevića, koji ga je proigrao po levoj strani. Sloboda je izjednačila šest minuta kasnije preko Stefana Mihajlovića, a pobedonosni gol za domaće postigao je Edin Selimović u 73. minutu, nakon što mu je asistirao Kenan Ragipović.
Sloboda je utakmicu završila sa 10 igrača, pošto je u 57. Minute isključen Savo Raković.
Posle osme prvenstvene pobede Novi Pazar je zadržao šesto mesto I ima 28 bodova, koliko ima i četvrtoplasirana Jagodina. Vojvodina I Čukarički, takođe, imaju po 28 bodova, ali i po meč manje. Sloboda je 11. na tabeli sa 19 bodova.
Voždovac je na svom terenu pobedio Javor sa 1:0, golom Nikole Karaklajića u 79. minutu, posle duplog pasa sa Stefanom Babovićem.
Voždovac je osmi na tabeli sa 22 boda, a Javor je pretposlednji, 15. na tabeli sa 16 bodova.
Donji Srem i Jagodina odigrali su nerešeno, 1:1. Domaći su poveli u 35. minutu golom Vladimira Nikitovića, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Pešić u 90. minutu iz jedanaesterca.
Donji Srem je ostao na 14. mestu sa 17 bodova, a Jagodina je četvrta sa 28 bodova.

Povezana vest:  Cesc Fabregas raskinuo s devojkom Karlom sedmogodišnju vezu