Mario Balotelli 1

Milan pobedio Kjevo, Atalanta slavila u Bolonji

Fudbaleri Milana savladali su večeras kod kuće ekipu Kjeva sa 3:0, u utakmici 31. kola italijanske Serije A.
Roso-neri su konačno obradovali navijače dobrom igrom i zasluženo slavili za tek 11. pobedu ove sezone, koliko imaju i poraza.
Uspeh na San Siru osiguran je već na poluvremenu ubedljivim vođstvom, da bi raspoloženi Kaka u nastavku postigao svoj drugi gol i overio trijumf.
Milan je preuzeo deveto mesto na tabeli i po broju bodova (42) izjednačio se sa ekipom Lacija, dok je Kjevo samo tri boda od opasne zone.
Ranije večeras Atalanta je u gostima nadigrala Bolonju (2:0) i gurnula je na ivicu ambisa. Domaći tim sada je sa utakmicom više samo dva boda iznad zone ispadanja.