dusan_kecman_par_hel

Dušan Kecman zadovoljan pobedom nad Heliosom

Jedan od najiskusnijih igrača Partizana, Dušan Kecman istakao je da je stmosfera u Pioniru bila odlična. Kecman je napomenuo daje start Partizana protiv Heliosa bio malo slabiji, ali čim su uhvatili ritam rutinski su odigrali utakmicu do kraja.

-Milsilm da smo uhvatili ritam na kraju prve četvrtine kako je vreme odmicalo gde smo laganim koševima napravili samopouzdanje a razlika od 15, 20 koševa je bila dobra. Drugo poluvreme smo imali loš start gde je Helios napravio 7:0 ali smo odmah odgovorili čvršćom odbranom. Sledeći je Radnički iz Kragujevca u nedelju i nadam se da ćemo spremni dočekati tu utakmicu – rekao je posle meča Dušan Kecman.

Povezana vest:  NBA VESTI, Obama: Nadam se sedmoj utakmici u finalu NBA lige

Podsećanja radi ekipa Partizana je u popunjenom Pioniru, uz odličnu atmosferu fanova crno belih pobedila Helios rezultatom 86:59 a Kecman je Kecman je upisao osam koševa, dok su po 14 poena zabeležili Ejsi Lov i Miroslav Raduljica a poen manje Nikola Peković.