nba_novi_logo

NBA VESTI

Poraz Milvokija, pobeda Bruklina nad Oklahomom

Košarkaši Milvokija izgubili su u noći između srede i četvrtka kod kuće od San Antonija sa 110:117, u utakmici američke NBA lige. San Antonio je pokazao da je u odličnoj formi, pa je već u prvom poluvremenu vodio sa 17 poena razlike.

Bruklin je u gostima pobedio Oklahomu sa 110:93, koja je na taj način prekinula niz od 12 pobeda na svom terenu. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Džoe Džonson sa 33 poena.

Povezana vest:  JADRANSKA LIGA, Pobeda Mege, poraz Radničkog

Majami je do pobede u meču sa Dalasom od 119:109, došao posle produžetka, a Džejms, Vejd i Boš uspeli su da sruše otpor protivnika. „Rezervista“ Dalasa Dirk Novicki za 29 minuta postigao je 19 poena i pokazao da se posle povrede kolena vraća u formu, međutim, njegov tim je zabeležio šesti poraz.

U ostalim utakmicama odigranim u noći između srede i četvrtka postignuti su sledeći rezultati: