vukoicic kzn

Vukoičić: Nismo odigrali kako smo se dogovorili

Trener košarkaša Crvene zvezde Vlada Vukoičić posle današnjeg poraza od Mega Vizure (83:76), već drugog u pet utakmice Superlige Srbije, rekao je da je odlučila loša igra njegovog tima u prvoj četvrtini.
-Znali smo odakle nam preti opasnost, imali smo dogovor kako da odigramo, ali to nismo uradili na samom startu. Prvu četvrtinu odigrali smo veoma loše, dozvolili smo Megi da se razigra i bilo je jasno da ćemo imati problema. U drugom poluvremenu bili smo bolji, ali nismo uspeli da preokrenemo, pre svega zbog odlične igre rivala. Čestitam Megi, kako su krenuli biće i bolji od planiranog četvrtog mesta – rekao je Vukoičić na konferenciji za medije.
Trener Mega Vizure Dejan Milojević istakao je da je njegova ekipa zabeležila sjajan trijumf.
-Fantastičan početak Superlige za nas, posle pet kola imamo već četiri pobede. Zvezda je kvalitetniji tim od nas, ali tražili smo šansu, znali smo da ako kontrolišemo kontranapad i skok možemo do trijumfa i uspeli smo. Čestitam mojim igračima – poručio je Milojević.