dejan radonjic (1)

Radonjić: Čeka nas prvenstvo Srbije, ovo zaboravljamo

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić rekao je da njegovi košarkaši moraju što pre da zaborave poraz od Partizana u finalu Jadranske lige jer ih čekaju obaveze u srpskom prvenstvu.
-Naše rasterećenje plasmanom u Evroligu nas je dodatno motivisalo da izvučemo poslednji atom snage i pripremimo se koliko je moguće za finale. Partizan je na kraju ipak uspeo da slavi. Mi sada moramo da se okrenemo narednim obavezama i što pre zaboravimo ovo“, rekao je Radonjić na konferenciji za novinare posle poraza u Laktašima sa 71:63.
Radonjić je kazao da njegova ekipa u drugom poluvremenu nije igrala odbranu kakvu ume.
-Kvalitetno smo odigrali odbranu, posebno u prvom poluvremenu. Međutim, kontinuitet je onemogućen u trećoj četvrtini i Partizan je stekao prednost koju je održao do samog kraja. Pokušali smo da ih stignemo, ali ovoga puta bez uspeha – kazao je Radonjić.
Trener Zvezde, koji je isključen zbog druge tehničke greške šest minuta pre kraja susreta, odbio je zahtev novinara da komentariše suđenje na finalnoj utakmici.