KK_Hemofarm_logoHemofarm – Proleter 86:38
U prvoj utakmici četvrfinalne serije plej-ofa za košarkašice večeras je u Vršcu ekipa domaćeg Hemofarma porazila tim zrenjaninskog Proletera sa 86:38 (28:8, 24:14, 13:5, 21:11).
U sportskoj dvoran „Milenijum“, pred oko 300 gledalaca, sudili su: Vukanović (Beograd), Borovina (Novi Sad) i Virijević (Beograd).
Hemofarm: Mandić 10, Dojčinović 7, Tihomirova 5, Stanković 7, Vučković, Kovačević 10, Šaponjić 11, Mitov 2, Ajduković 11. Čađo 15, Milutinović 8, Vilipić,
Proleter: Jovanović 9, Lukač 14, Čorto 2, Gicić, Maleš, Radin, Bugarin, Janković 2, Marinkov 5, Prvulović 6, Ivković,
Već posle prvih desetak minuta Vrščanke su vodile sa 20 poena razlike i njihova ubedljiva pobeda ni za trenutak nije dolazila u pitanje. Zrenjaninke su samo u trećoj četvrtini donekle bile dostojan protivnik razigranim košarkašicam Hemofarma.
Povezana vest:  EP SLOVENIJA 2013, Francuska i Litvanija u finalu EP