bac-trofejiMilena Matić i Irena Drobnjak, i Marko Galešev i Nenad Tatić osvojili turnir u Baču

Milena Matić i Irena Drobnjak, i Marko Galešev i Nenad Tatić, pobednici su osmog turnira VII „Vip Beach Masters 2014.“ – Prvenstva Srbije u odbojci na pesku, i III „Vip Beach Volley lige“, koji je večeras završen u Baču. „Vip Beach Masters školu odbojke“, tokom četiri časa, pohađalo je 300 budućih odbojkašica i odbojkaša.
U finalu u ženskoj konkurenciji, Milena Matić i Irena Drobnjak su savladale Goranu Mrđan i Teodoru Trifunović sa 2:0 (21:19, 21:15).
U meču za treće mesto, Nataša Savović i Katarina Raičević su pobedile Kristinu Vasić i Aleksandru Aleksić sa 2:1 (21:18, 17:21, 15:11).
U muškoj konkurenciji, Marko Galešev i Nenad Tatić su u finalu savladali Raška Jovanovića i Sašu Surlu sa 2:1 (21:23, 21:17, 15:9).
Bronzanu medalju su osvojili Lazar Kolarić i Ivan Lozić, koji su u meču za treće mesto pobedili Đorđa Klašnića i Vukašina Rajkovića sa 2:0 (21:15, 22:20).
Tradicionalno, danas je održan četvrti čas „Vip Beach Masters škole odbojke“, koju vodi Vladimir Grbić, potpredsednik OSS i promotor „Vip Beach Masters“, kojem je prisustvovalo 40 devojčica i dečaka.
Do sada je „Vip Beach Masters školu odbojke“, u Novom Pazaru (400), Užicu (650), Kruševcu (450), Novom Sadu (290), Kraljevu (660), Čajetini (300), Velikom Gradištu (150) i Baču (300), pohađalo 3200 devojčica i dečaka

Povezana vest:  V SUPER KUP SRBIJE 2015., Prvi trofej Super Kupa za Vojvodinu NS Seme