juniori NITRA1JUNIORI – XXIV EP 2014.

Rusija uspešnija Srbije

Muška juniorska reprezentacija Srbije poražena je u 2. kolu A grupe na XXIV EP 2014. u Nitri, u Slovačkoj. Rusija je večeras, u poslednjoj, trećoj utakmici 2. kola, pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:19, 25:23 i 25:17, posle 77 minuta igre.
Utakmicu u Gradskoj dvorani u Nitri posmatralo je 120 gledalaca, a sudili su Monika Ujhazi iz Mađarske i Rafael Gonsales Tabares iz Španije.
Objektivno kvalitetnija Rusija maksimalno je pobedila Srbiju, u meču u kome su izabranici Siniše Reljića odlično počeli meč i bili ravnopravni do završnice prvog seta, kada je Rusija napravila razliku dovoljnu za vođstvo od 1:0. Srbija je u drugom setu imala prednost od 16:13, ali su Rusi polako smanjivali razliku u ponovo u finišu uspeli da preokrenu rezultat i povedu sa 2:0. U trećem setu, Rusi su poveli od početka i na kraju slavili sa 3:0.
Juniori Srbije će sutra, u 3. kolu A grupe, igrati protiv Francuske od 20,00 časova.

Povezana vest:  BEACH VOLLEY – SP 2014. IGRAČICA I IGRAČA DO 17 GODINA, Tijana Basić i Irena Drobnjak startuju u sredu od 18,30 časova u Akapulku protiv para iz Australije

JUNIORI – XXIV EP 2014. – NITRA, SLOVAČKA I BRNO, ČEŠKA (29. AVGUST – 6. SEPTEMBAR) – REZULTATI I RASPORED: