loptaSENIORI – 50. KUP SRBIJE 2014./2015. – ČETVRTFINALE

Crvena Zvezda i Partizan na Finalni turnir 50. Kupa Srbije

Odbojkaši Crvene zvezde, aktuelni pobednici Kupa Srbije, plasirali su se na Finalni turnir 50. Kupa Srbije, pošto su u četvrtfinalu eliminisali Đerdap iz Kladova. „Crveno – beli“ su večeras, u dvorani Šumice u Beogradu, u revanš utakmici četvrtfinala pobedili Đerdap sa 3:1, po setovima 25:20, 25:21, 20:25 i 25:17, posle 91 minuta igre.

Partizan je prvi izborio plasman na Finalni turnir 50. Kupa Srbije u konkurenciji odbojkaša. „Crno – beli“ su i u drugoj utakmici četvrtfinala pobedili Inđiju, ponovo minimalnim rezultatom, posle prave drame u petom setu. Partizan je večeras, u dvorani „Vizura“ u Beogradu, pobedio Inđiju sa 3:2, po setovima 17:25, 25:13, 15:25, 25:21 i 23:21, posle 117 minuta igre.

Povezana vest:  U sredu počinje finalna serija plej – ofa odbojkašica – kapiteni i treneri smatraju da su šanse podjednake – prvi meč u sredu

Plasman na Finalni turnir 50. Kupa Srbije do sada su izborili Partizan i Crvena zvezda.

Revanš utakmice četvrtfinala odigraće se večeras i u Novom Sadu i Kragujevcu.