vosa-cz-025SENIORI – 50. KUP SRBIJE 2014./2015. – FINALNI TURNIR

Za trofej Partizan – Vojvodina NS Seme

Odbojkaši Vojvodine NS Seme i Partizana igraće u finalu jubilarnog, 50. Kupa Srbije u Novom Sadu. Vojvodine NS Seme je večeras, u drugom polufinalu, pobedila Crvenu zvezdu sa 3:1, po setovima 25:20, 25:23, 21:25 i 25:19, posle 108 minuta igre.

Povezana vest:  SENIORI – X SVETSKO KLUPSKO PRVENSTVO 2014., Belogorje startovalo pobedom – drugi trijumfi Al Rajana i Sada Kruseira

Utakmicu u maloj sali SPC „Vojvodina“ posmatralo je 900 gledalaca, a sudili su Boris Kolarević i Ivan Lazarević.

U utakmici prepunoj lepih poteza, Novosađani su nadvisili Crvenu zvezdu i slavili posle četiri seta. Vojvodina NS Seme je bila sigurnija tokom prva dva seta, da bi sada već bivši pobednik Kupa Srbije uspeo da smanji na 2:1 u setovima. Novosađani su iskoristili svoje šanse u četvrtom setu i zasluženo se našli u finalu.

Povezana vest:  Na „Vip VOLI Kupu“ u Zrenjaninu više od 500 devojčica

Finalni meč Partizan – Vojvodina NS Seme odigraće se sutra (nedelja, 15. februar) od 18,00 časova, uz direktan prenos na RTS 2.

SENIORI – 50. KUP SRBIJE 2014./2015. – FINALNI TURNIR (14. I 15. FEBRUAR) – NOVI SAD (MALA SALA SPC „VOJVODINA) – REZULTATI I RASPORED: