juniroke Srbija avgust

BALKANSKO PRVENSTVO 2015.

Srpkinje na otvaranju sa Moldavijom od 16,00

Balkansko prvenstvo 2015. u konkurenciji juniorki počinje sutra, 25.avgusta I traje do 29. avgusta u dvorani „Dudova šuma“ u Subotici uz učešće SEDAM reprezentacija. U A grupi će igrati Srbija, Rumunija, I Moldavija (Albanija nije došla), a u B grupi, Bugarska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora i Turska.

JUNIORKE – SUBOTICA, SRBIJA (25. – 29. AVGUST) – RASPORED:

A GRUPA:

1. KOLO – UTORAK, 25. AVGUST:

SRBIJA – MOLDAVIJA 16,00

SLOBODNA RUMUNIJA

2. KOLO – SREDA, 26. AVGUST:

RUMUNIJA – MOLDAVIJA 14,00

SLOBODNA SRBIJA

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. AVGUST:

SRBIJA – RUMUNIJA 16,00

Povezana vest:  Srbija u Nišu, Novom Sadu, Beogradu i Čikagu

SLOBODNA MOLDAVIJA

B GRUPA:

1. KOLO – UTORAK, 25. AVGUST:

BUGARSKA – CRNA GORA 14,00

TURSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 18,00

2. KOLO – SREDA, 26. AVGUST:

BUGARSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 16,00

TURSKA – CRNA GORA 18,00

3. KOLO – ČETVRTAK, 27. AVGUST:

BOSNA I HERCEGOVINA – CRNA GORA 14,00

BUGARSKA – TURSKA 18,00

PETAK, 27. AVGUST:

POLUFINALE:

A 1 – B 2 16,00

B 1 – A 2 18,00

RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8. MESTA:

A 3 – B 4 14,00

SUBOTA, 28. AVGUST:

FINALE: 18,00

MEČ ZA TREĆE MESTO: 16,00

MEČ ZA PETO MESTO: B3 – POBEDNIK A3-B4 14,00

Povezana vest:  SENIORKE – LIGA ŠAMPIONA 2013, Fantastična Crvena zvezda osvojila bod protiv favorizovane Lokomotive

7. MESTO OSVAJA PORAŽENA EKIPA IZ MEČA A3-B4

Na 13 do sada odigranih Balkanskih prvenstava u konkurenciji juniorki, od 2002, Srbija je osvojila 8 zlatnih i 5 srebrnih medalja.

JUNIORKE – BALKANSKA PRVENSTVA – PLASMANI:

2002. – TOKAT, TURSKA:

1. TURSKA

2. JUGOSLAVIJA

3. BUGARSKA

2003. – AKSARAJ, TURSKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA I CRNA GORA

3. RUMUNIJA

2004. – PLOEŠTI, RUMUNIJA:

1. SRBIJA I CRNA GORA

2. TURSKA

3. RUMUNIJA

2005. – ANKARA, TURSKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA I CRNA GORA

3. ALBANIJA

2006. – BUZAU, RUMUNIJA:

1. SRBIJA I CRNA GORA

Povezana vest:  KADETI – IX EP 2011., Pripreme od ponedeljka u Ivanjici

2. TURSKA

3. RUMUNIJA

2007. – OBRENOVAC, SRBIJA:

1. SRBIJA

2. BOSNA I HERCEGOVINA

3. RUMUNIJA

2008. – TUZLA, BOSNA I HERCEGOVINA:

1. SRBIJA

2. BUGARSKA

3. BOSNA I HERCEGOVINA

2009. – PORTARIJA, GRČKA:

1. BUGARSKA

2. SRBIJA

3. TURSKA

2010. – BANJALUKA, BOSNA I HERCEGOVINA:

1. SRBIJA

2. TURSKA

3. GRČKA

2011. – IVANJICA, SRBIJA:

1. SRBIJA

2. GRČKA

3. TURSKA

2012. – TEKIRDAG, TURSKA:

1. SRBIJA

2. BUGARSKA

3. RUMUNIJA

2013. – IZMIR, TURSKA:

1. TURSKA

2. SRBIJA

3. RUMUNIJA

2014. – SUBOTICA, SRBIJA:

1. SRBIJA

2. TURSKA

3. BUGARSKA