srb brazil

Seniori pobedili Francusku sa 3:1 – u nedelju protiv Nemačke

Muška seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je prvu pobedu na turniru „4 nacije“ u Ludvigsburgu, u okviru priprema za EP 2015. i pre poslednje kola zauzima prvo mesto na tabeli. Srbija je večeras u MHP Areni, u 2. kolu, savladala Francusku sa 3:1, po setovima 23:25, 25:19, 25:23 i 25:23, posle minuta igre.
Izabranici Nikole Grbića savladali su Francusku posle četiri seta, u meču u kome su propustili šansu da povedu već u prvom setu. U nastavku, seniori Srbije su bili bolji u završnicama trećeg i četvrtog seta, dok je drugi set pripao Srbiji nakon mnogo bolje igre tokom čitavog seta.
Srbija će sutra (nedelja, 27. septembar) u poslednjem, 3. kolu, od 17,00 časova igrati protiv Nemačke.

Povezana vest:  Predstavljen novi logo Balkanske odbojkaške asocijacije

TURNIR „4 NACIJE“ – LUDVIGSBURG (MHP ARENA), NEMAČKA (25. – 27. SEPTEMBAR) – REZULTATI: