SP ITALIJA 2010
Rezultati utakmica posle trećeg dana takmičenja
SENIORI – XVII SP 2010. – ITALIJA (25. SEPTEMBAR – 10. OKTOBAR) – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA:
F GRUPA – TRST (PALATRST – 7000):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:
SRBIJA – NEMAČKA 3:0 (25:21, 25:21, 25:13)
POLJSKA – KANADA 3:0 (25:22, 25:21, 25:13)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
SRBIJA – KANADA 1:3 (20:25, 22:25, 25:17, 23:25)
POLJSKA – NEMAČKA 3:2 (25:20, 21:25, 25:22, 22:25, 15:13)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
SRBIJA – POLJSKA 1:3 (19:25, 18:25, 25:21, 23:25)
NEMAČKA – KANADA 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)
TABELA:
1. POL 3 3 0 9:3 6 (279:246) 1,134
2. SRB 3 1 2 5:6 4 (250:243) 1,029
3. GER 3 1 2 5:6 4 (237:250) 0,948
4. CAN 3 1 2 3:7 4 (215:242) 0,888
A GRUPA – MILANO (MEDIOLANUM FORUM – 11 200):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:
EGIPAT – IRAN 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
ITALIJA – JAPAN 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
IRAN – JAPAN 3:1 (15:25, 25:17, 26:24, 25:23)
ITALIJA – EGIPAT 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
JAPAN – EGIPAT 3:2 (32:34, 23:25, 25:19, 25:17, 15:13)
ITALIJA – IRAN 3:2 (25:21, 25:10, 21:25, 26:28, 15:13)
TABELA:
1. ITA 3 3 0 9:2 6 (262:207) 1,266
2. EGY 3 1 2 5:6 4 (243:254) 0,957
3. JPN 3 1 2 4:8 4 (259:274) 0,945
4. IRI 3 1 2 5:7 4 (247:276) 0,895
B GRUPA – VERONA (PALAOLIMPIJA – 5350):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR
BRAZIL – TUNIS 3:0 (25:14, 25:21, 25:14)
KUBA – ŠPANIJA 3:2 (21:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:13)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
KUBA – TUNIS 3:0 (25:18, 25:15, 25:15)
BRAZIL – ŠPANIJA 3:1 (30:28, 21:25, 25:20, 25:19)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
ŠPANIJA – TUNIS 3:1 (25:23, 25:22, 25:27, 25:23)
KUBA – BRAZIL 3:2 (34:32, 18:25, 23:25, 25:21, 15:12)
TABELA:
1. CUB 3 3 0 9:4 6 (296:263) 1,125
2. BRA 3 2 1 8:4 5 (291:256) 1,137
3. ESP 3 1 2 6:7 4 (292:302) 0,967
4. TUN 3 0 3 1:9 3 (192:250) 0,768
C GRUPA – MODENA (PALAPANINI – 5211):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:
RUSIJA – KAMERUN 3:0 (25:11, 25:20, 25:22)
PORTORIKO – AUSTRALIJA 3:1 (25:22, 25:22, 26:28, 25:19)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
PORTORIKO – KAMERUN 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
RUSIJA – AUSTRALIJA 3:1 (25:17, 25:12, 24:26, 25:20)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
KAMERUN – AUSTRALIJA 3:1 (21:25, 25:22, 25:21, 25:19)
RUSIJA – PORTORIKO 3:2 (21:25, 25:14, 25:21, 23:25, 15:11)
TABELA:
1. RUS 3 3 0 9:3 6 (283:224) 1,263
2. PUR 3 2 1 8:4 5 (272:264) 1,030
3. CMR 3 1 2 3:7 4 (213:237) 0,899
4. AUS 3 0 3 3:9 3 (253:296) 0,855
D GRUPA – REĐO KALABRIJA (PALAKALAFJORE – 7200):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:
ARGENTINA – VENECUELA 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)
SAD – MEKSIKO 3:2 (22:25, 19:25, 25:18, 25:22, 15:11)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
ARGENTINA – MEKSIKO 3:1 (25:12, 25:19, 17:25, 25:15)
SAD – VENECUELA 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
MEKSIKO – VENECUELA 3:0 (25:22, 25:20, 25:20)
SAD – ARGENTINA 3:1 (22:25, 27:25, 25:22, 25:20)
TABELA:
1. USA 3 3 0 9:3 6 (280:254) 1,102
2. ARG 3 2 1 7:4 5 (259:228) 1,136
3. MEX 3 1 2 6:6 4 (247:260) 0,950
4. VEN 3 0 3 0:9 3 (181:225) 0,804
E GRUPA – TORINO (PALAISOZAKI – 12 300):
1. KOLO – SUBOTA, 25. SEPTEMBAR:
FRANCUSKA – ČEŠKA 3:2 (25:19, 22:25, 25:21, 24:26, 15:10)
BUGARSKA – KINA 3:0 (25:14, 25:19, 25:22)
2. KOLO – NEDELJA, 26. SEPTEMBAR:
ČEŠKA – KINA 3:1 (25:21, 19:25, 25:18, 25:22)
FRANCUSKA – BUGARSKA 3:2 (25:22, 23:25, 25:17, 28:30, 19:17)
3. KOLO – PONEDELJAK, 27. SEPTEMBAR:
ČEŠKA – BUGARSKA 3:1 (25:23, 27:25, 28:30, 27:25)
FRANCUSKA – KINA 3:0 (25:17, 25:20, 25:19)
TABELA:
1. FRA 3 3 0 9:4 6 (306:268) 1,142
2. CZE 3 2 1 8:5 5 (302:300) 1,007
3. BUL 3 1 2 6:6 4 (289:282) 1,025
4. CHN 3 0 3 1:9 3 (197:244) 0,807
U drugu fazu plasirale su se po tri selekcije iz svake grupe, koje su formirale novih šest grupa sa po tri selekcije.
RASPORED UTAKMICA – II FAZA (29. SEPTEMBAR – 01. OKTOBAR)
KATANIJA (PALANESIMA – 6000):
G GRUPA: ITALIJA (A 1), PORTORIKO (C 2), NEMAČKA (F 3).
1 KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
PORTORIKO (C 2) – NEMAČKA (F 3) 17
2. KOLO – PETAK, 01. OKTOBAR
ITALIJA (A 1) – NEMAČKA (F 3) 21
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
ITALIJA (A 1) – PORTORIKO (C 2) 21
I GRUPA: RUSIJA (C 1), EGIPAT (A 2), ŠPANIJA (B 3).
1. KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
RUSIJA (C 1) – EGIPAT (A 2) 21
2. KOLO – PETAK, 01. OKTOBAR
RUSIJA (C 1) – ŠPANIJA (B 3) 17
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
EGIPAT (A 2) – ŠPANIJA (B 3) 17
MILANO (MEDIOLANUM FORUM – 11 200):
H GRUPA: (BRAZIL) B 1, SRBIJA (F 2), MEKSIKO (D 3).
1. KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
KUBA (B 1) – SRBIJA (F 2) 17
2. KOLO – PETAK, 01. OKTOBAR
KUBA (B 1) – MEKSIKO (D 3) 21
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
SRBIJA (F 2) – MEKSIKO (D 3) 17
M GRUPA: FRANCUSKA (E 1), ARGENTINA (D 2), JAPAN (A 3).
1. KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
FRANCUSKA (E 1) – ARGENTINA (D 2) 21
2. KOLO – PETAK, 01. OKTOBAR
FRANCUSKA (E 1) – JAPAN (A 3) 17
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
ARGENTINA (D 2) – JAPAN (A3) 21
ANKONA (BANKA MARKE PALATA – 6500):
L GRUPA: SAD (D 1), ČEŠKA (E 2), KAMERUN (C 3).
1. KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
SAD (D 1) – ČEŠKA (E 2) 17
2. KOLO – PETAK, 01. OKTOBAR
SAD (D 1) – KAMERUN (C 3) 21
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
ČEŠKA (E 2) – KAMERUN (C 3) 17
N GRUPA: POLJSKA (F 1), BRAZIL (B 2), BUGARSKA (E 3).
1. KOLO – ČETVRTAK, 30. SEPTEMBAR
POLJSKA (F 1) – BRAZIL (B 2) 21
2. KOLO – PETAK, 1. OKTOBAR
POLJSKA (F 1) – BUGARSKA (E 3) 17
3. KOLO – SUBOTA, 02. OKTOBAR
BRAZIL (B 2) – BUGARSKA (E 3) 21
Plasman u treću rundu izboriće po dve selekcije iz svake grupe, koje će formirati četiri grupe sa po tri reprezentacije.
RASPORED UTAKMICA – III FAZA – ČETVRTFINALNE GRUPE (04. – 06. OKTOBAR) – RIM (PALALOTOMATIKA – 11 200) I FIRENCA (NELSON MENDELA FORUM – 5500) – RASPORED GRUPA PO GRADOVIMA BIĆE ODREĐEN TOKOM TAKMIČENJA:
RIM ILI FIRENCA:
O GRUPA: G 1, L 2, M 2.
M 2 – L 2
G 1 – L 2
G 1 – M 2
R GRUPA: L 1, G 2, N 2.
L 1 – N 2
L 1 – G 2
N 2 – G 2
RIM ILI FIRENCA:
P GRUPA: H 1, M 1, I 2.
H 1 – M 1
H 1 – I 2
M 1 – I 2
Q GRUPA: I 1, N 1, H 2.
I 1 – N 1
I 1 – H 2
N 1 – H 2
Pobednici grupa u trećoj rundi izboriće plasman u polufinale, drugoplasirane reprezentacije će igrati u razigravanju za plasman od 5. – 8. mesta, a trećeplasirane selekcije u razigravanju za plasman od 9. – 12. mesta.
PETAK, 08. OKTOBAR I SUBOTA, 09. OKTOBAR:
RIM (PALALOTOMATIKA – 11 200) –POLUFINALE:
P 1 – Q 1
O 1 – R 1
MODENA (PALAPANINI – 5211) – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 5. – 8.MESTA:
P 2 – Q 2
O 2 – R 2
FIRENCA (NELSON MENDELA FORUM – 5500) – RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN OD 9. – 12. MESTA:
P 3 – Q 3
O 3 – R 3
SUBOTA, 09. OKTOBAR I NEDELJA, 10. OKTOBAR:
RIM (PALALOTOMATIKA – 11 200): FINALE I MEČ ZA TREĆE MESTO
MODENA (PALAPANINI – 5211): MEČ ZA 5. MESTO I MEČ ZA 7. MESTO
FIRENCA (NELSON MENDELA FORUM – 5500): MEČ ZA 9. MESTO I MEČ ZA 11. MESTO
Leave A Comment