zvezda_odincova_LS (3)LIGA ŠAMPIONA

Poraz Crvene zvezde od ruskog Zarečja

Odbojkašice Crvene zvezde izgubile su večeras u Beogradu od ruske ekipe Zarečje sa 3:2 (23:25, 25:16, 25:11, 18:25, 15:11), u utakmici petog kola A grupe Lige šampiona.

Crveno-belim damama to je peti poraz u elitnom takmičenju, dok je  ruska ekipa zabeležila treću pobedu.

-Ekipa je mlada, igramo u teškoj grupi, a cilj je bio da pokažemo kojim kvalitetima raspolažemo, da možemo da igramo s jakim rivalima. Ostaje žal što nismo iskoristili prilike da ostvarimo prvi trijumf u Ligi šampiona – rekao je posle utakmice trener Zvezde Ratko Pavličević.

Povezana vest:  Ribnica iz Kraljeva, Partizan Termoelektro, Crvena zvezda i Vojvodina NS Seme iz Novog Sada na Finalnom turniru

Kapiten Crvene zvezde Jelena Blagojević je ocenila da su gošće do pobede došli zahvaljujući većem iskustvu.

-Šteta što nismo uspele da sačuvamo igru iz četvrtog seta. Peti set je bio izjednačen, ali presudili je iskustvo Zarečja – kazala je Blagojević.

U poslednjem, šestom kolu Lige šampiona, koje se igra 11. januara, odbojkašice Zvezde gostovaće u Istanbulu kod Vakifguneša.

Povezana vest:  Seniorke doputovale iz Nemačke – narednog ponedeljak početak priprema za Svetski Kup