Wiener_Liga-odbojka

VINER LIGA, SENIORKE

Radničkom derbi protiv TENT-a, Vizura bolja od Poštara 064

Radnički – TENT 3:0 (25:23, 25:19, 26:24)

Dvorana: SD Radnički. Gledalaca: 200. Sudije: Ljubomir Kovačević (Kraljevo) i Ivan Lazarević (šabac). Trajanje meča: 82 minuta.

RADNIČKI: Medić 6, Veljković 9, Katić 4, Radović 15, Radonjić 18, Tomić 10, Milanović (libero), Martinović 1, Kovačević, Mitrović, Mirkić. Trener: Dejan Desnica.

TENT: Jelić 5, Pilipović 5, Kostić 8, Puzović 13, Tešanović 7, Bašić 3, Mihajlović (libero), Zlatić, Perišić, Andrić, Stojanović, Žunić. Trener: Zorica Lazić.

Povezana vest:  XXIX EP 2015., Poraz odbojkaša Srbije od Rusije, naredni korak osmina finala EP

U jednom od derbija kola Radnički je slavio protiv TENT-a posle samo tri seta. Ipak, krajnji rezultat nije pravi pokazatelj snaga na terenu, mada su krstašice sasvim zasluženo došle do trijumfa. U završnici prvog i trećeg seta domaće su imale više koncentracije, ali i bolji servis, što se ispostavilo kao odlučujuće.

Vizura bez problema protiv fenjeraša

Povezana vest:  SP ITALIJA 2010, Brazil bolji od Češke posle pet setova – Bugarska pobedila Španiju

Vizura – Poštar 064 3:0 (25:15, 25:18, 25:15)

Dvorana: SC „Vizura”. Gledalaca: 200. Sudije: Dejan Antić (Subotica) i Dejan Rogić (Beograd). Trajanje meča: 63 minuta.

VIZURA: Radulović 5, Lazarević 13, Savić 8, Radojičić 7, Čikiriz 6, Nikić 8, Proković (libero), Vukomanović, Otašević 5, Matić 2, Klisura. Trener: Branislav Moro.

POŠTAR 064: Misojčić 6, Jovanović 4, Đorđević 7, Jevrić 4, Maksimović 8, Savović 3, Ristić (libero), Hajduković, Ivanović 1, Miljković, Drča, Uzelac. Trener: Biljana Mihailović.

Povezana vest:  JUNIORKE – KVALIFIKACIJE ZA XVII SP 2013., Juniorke Srbije drugi put ubedljive

Vizuri je bilo potrebno samo 60 minuta da ostvari trijumf protiv Poštara 064 i sa tri boda uveća bodovni saldo. Domaće su problema imale samo u drugom setu, kad su poštarke prokockale ogromnu prednost (16:11), ali su potom posustale u nastavku.