M - VOJVODINA NS SEME

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI

Vojvodina NS Seme iz Novog Sada, Radnički Kredi banka iz Kragujevca, Lučani i Milenijum iz Niša na Finalnom turniru

Vojvodina NS Seme iz Novog Sada, Radnički Kredi banka iz Kragujevca, Lučani i Milenijum iz Niša osvojili su prva mesta na Polufinalnim turnirima Prvenstva Srbije 2011. u konkurenciji pionira, koji su odigrani prošlog vikenda u Velikom Gradištu, Prokuplju, Ljigu i Mataruško banji i igraće na Finalnom turniru, koji će se odigrati od 17. – 19. juna.

PIONIRI – PRVENSTVO SRBIJE 2011. – POLUFINALNI TURNIRI (06. – 08. MAJ) –

RASPORED UTAKMICA:

I GRUPA – VELIKO GRADIŠTE (HALA SPORTOVA) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK VGSK

(VRANJE ODUSTALO):

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

VOJVODINA NS SEME – VGSK         3:0 (25:18, 25:22, 25:15)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

AS BEOGRAD – VGSK          3:1 (25:17, 29:27, 14:25, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

Povezana vest:  SENIORKE – II EVROPSKA LIGA 2010., Peti uzastopni trijumf Srbije posle pet setova

VOJVODINA NS SEME – AS BEOGRAD    3:2 (25:16, 25:18, 22:25, 13:25, 15:9)

TABELA:

1. VOJVODINA NS SEME      2    2    0    6:2  5

2. AS                                  2    1    1    5:4  4

3. VGSK                              2    0    2    1:6  0

II GRUPA – PROKUPLJE (SH ZORAN ĐINĐIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TOPLIČANIN:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

BLOK AUT BEOGRAD – TOPLIČANIN      3:0 (25:19, 25:18, 25:17)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – BLOK AUT BEOGRAD           3:2 (25:23, 17:25, 25:14,

21:25, 15:11)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

RADNIČKI KREDI BANKA – TOPLIČANIN            3:0 (27:25, 25:15, 25:12)

TABELA:

1. RADNIČKI KREDI BANKA      2  2  0  6:2  5

2. BLOK AUT                             2  1  1  5:3  4

3. TOPLIČANIN                         2  0  2  0:6  0

III GRUPA – LJIG (OŠ SAVA KERKOVIĆ) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK SPARTAK:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

LUČANI – RODA BEOGRAD        3:1 (25:15, 25:19, 23:25, 25:16)

Povezana vest:  SENIORI – KUP IZAZIVAČA 2013. – ČETVRTFINALE, Maksimalna pobeda Radničkog

SPARTAK LJIG – SREM 022 SREMSKA MITROVICA         3:0 (25:14, 25:14, 25:21)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

LUČANI – SREM 022 SREMSKA MITROVICA       3:0 (25:12, 25:13, 25:17)

RODA BEOGRAD – SPARTAK LJIG          3:0 (25:18, 25:17, 25:16)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

SPARTAK LJIG – LUČANI           3:2 (18:25, 25:22, 18:25, 25:22, 15:8)

RODA BEOGRAD – SREM 022 SREMSKA MITROVICA            3:0 (25:16, 25:22, 25:18)

TABELA:

1. LUČANI         3    2    1    8:4       7

2. RODA           3    2    1    7:3       6

3. SPARTAK      3    2    1    6:5       5

4. SREM 022     3    0    3    0:9       0

IV GRUPA – MATARUŠKA BANJA (STC OKANIK) – TEHNIČKI ORGANIZATOR: OK TEHNIČAR

KRALJEVO:

1. KOLO – PETAK, 06. MAJ:

MILENIJUM NIŠ – CRVENA ZVEZDA      3:0 (25:21, 25:22, 25:9)

TEHNIČAR KRALJEVO – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA         3:0 (25:11, 25:14,

25:11)

2. KOLO – SUBOTA, 07. MAJ:

Povezana vest:  Novosađani u sredu u Trentu (20,30), "crno – beli" u Krajovi (18,15)

MILENIJUM NIŠ – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA            3:0 (27:25, 25:14, 25:15)

CRVENA ZVEZDA – TEHNIČAR KRALJEVO    3:1 (25:19, 15:25, 25:22, 25:23)

3. KOLO – NEDELJA, 08. MAJ:

MILENIJUM NIŠ – TEHNIČAR KRALJEVO             3:1 (25:15, 25:16, 21:25, 25:21)

CRVENA ZVEZDA – SREM 2006 SREMSKA MITROVICA         3:2 (25:10, 25:16, 20:25,

21:25, 16:14)

TABELA:

1. MILENIJUM               3    3    0    9:1       9

2. CRVENA ZVEZDA      3    2    1    6:6       5

3. TEHNIČAR                3    1    2    5:6       3

4. SREM 2006               3    0    3    2:9       1

POJEDINAČNE NAGRADE:

MVP: IVAN TRIFUNOVIĆ (MILENIJUM NIŠ)

KOREKTOR: ALEKSA STEPANOVIĆ (CRVENA ZVEZDA)

TEHNIČAR: JOVAN LAZIĆ (TEHNIČAR KRALJEVO)

BLOKER: ĐORĐE PETROVIĆ (MILENIJUM NIŠ)

LIBERO: ALEKSA NIKOLETIĆ (CRVENA ZVEZDA)

PRIMAČ: STEVAN RAKOVIĆ (TEHNIČAR KRALJEVO)

Plasman na Finalni turnir izborili su Vojvodina NS Seme iz Novog Sada, Radnički Kredi banka iz Kragujevca, Lučani i Milenijum iz Niša. Finalni turnir će se odigrati od 17. – 19. juna.