radnickivosa10

SENIORI – 48. KUP SRBIJE – FINALNI TURNIR

U finalu Radnički iz Kragujevca protiv Crvene zvezde

U finalu 48. Kupa Srbije u konkurenciji odbojkaša igraće Radnički – Crvena zvezda, sutra od 18,00 časova, dvorani „Pendik“ u Novom Pazaru, uz direktan prenos na RTS 2. Radnički iz Kragujevca je večeras, u drugom polufinalu savladao Vojvodinu NS Seme iz Novog Sada sa 3:1, po setovima 20:25, 25:19, 25:20 i 25:17, posle 95 minuta igre.

Povezana vest:  Kolaković: Osnovni cilj na EP je plasman u polufinale

Utakmicu u dvorani „Pendik“ posmatralo je 650 gledalaca, a sudili su Goran Gradinski i Dragutin Ćuk.

Novosađani su prvi set rešili u svoju korist veoma lako, da bi u nastavku Radnički uspeo da preokrene rezultat i gotovo na isti način dobije tri seta i izbori plasman u finale.

SENIORI – 48. KUP SRBIJE – FINALNI TURNIR – NOVI PAZAR (DVORANA PENDIK) – 23. I 24. FEBRUAR) – REZULTATI I RASPORED UTAKMICA:

Povezana vest:  VINER LIGA, SENIORKE, Pobeda Zvezde u Vizuri

SUBOTA, 23. FEBRUAR – POLUFINALE:

CRVENA ZVEZDA – NOVI PAZAR JUNIOR 3:0 (25:12, 25:15, 25:13)

RADNIČKI (KRAGUJEVAC) – VOJVODINA NS SEME (NOVI SAD) 3:1 (20:25, 25:19, 25:20, 25:17)