partizan 3

HOKEJ NA LEDU

Pobeda Partizana na startu superfinala plej of-a prvenstva Srbije

Hokejaši Partizana uspešno su večeras startovali u superfinalu plej of-a prvenstva Srbije. Partizan je kao domaćin u prvoj utakmici superfinala savladao večitog rivala Crvenu zvezdu rezultatom 4:2, i poveo sa 1:0 u pobedama u superfinalnoj seriji, koja se igra na dve dobijeneutakmice.

Rezultat po trećinama na ovom meču je bio: HK Partizan – HK Crvena zvezda – 1:1, 3:1, 0:0.

Povezana vest:  KUGLANJE, U kampu tri para sestara i dva para braće

Dvostruki strelac na meču je bio Marko Kovačević, koji je drugi i četvrti pogodak za crno bele postigao u 24. i 30. minutu. Po jedan pogodak zabeležili su Marko Sretović u 4. minutu utakmice i Dragan Komazec u 27. minutu.

Drugi meč, u kome će Crvena zvezda biti domaćin, igra se sutra 20. marta, u ledenoj dvorani hale Pionir, sa početkom u 18 časova. Ukoliko bude 1:1 u pobedama, eventualni treći meč igra se u 25. marta

Povezana vest:  SKI SKOKOVI, Počinje 59. izdanje novogodišnje turneje