partizan_bled_slohkej_1

HOKEJ NA LEDU

Partizan ubedljiv protiv Bleda

Partizan – HDD Bled 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Ledena dvorana Pionir. Gledalaca: 200. Glavni sudija: Tibor Fazekaš, pomoćnici: Uroš Aleksić i Davor Bogdan. Strelci: 0:1 Jakopič (Terlikar) u 12, 1:1 Popravka (Sodržnik) PP1 u 17, 2.1 Sretović (Sodržnik, Kovačević) u 18, 3:1 Sretović (Prokić, Milovanović) u 21, 4:1 Sretović (Milovanović) u 40, 5:1 Kovačević (Milovanović, Prokić) SH1 u 53. minutu. Isključenja: Partizan 16, HDD Bled 8 minuta. Šutevi na gol: 30 / 26.

Povezana vest:  RAGBI 13, Pobeda mlade reprezentacije u Češkoj

PARTIZAN: Klajgensmit, Luković, Prokić, Sodržnik, Kovačević, Sretović, Milovanović, Tumbas, Ilić, Raković, Babić, Popravka, Komazec, Janković, Ristić, Mihajlović, Čengeri, Filipović, Ogrizović. Trener: Pavel Kavčič.

HDD BLED: Bećirberovič, M. Kaimel, Mali, Božič, K. Kaimel, Aleksejev Pogodin, Terlikar, Stan, Jakopič, Jese, Pogačnik, Markelj, Mauko, Burazin, Korpan, Grah, Brgant, Razinger. Trener: Goražd Rekelj.

Posle poraza u Jesenicama crno beli su se brzo oporavili i u ledenoj dvorani Pionir deklasirali su ekipu Bleda sa 5:1. Šampion je na premijeri, na domaćem terenu, pobedio slovenačku ekipu sa 5:1 i tako napravio odličnu uvertiru pred dva gostovanja u Sloveniji, u sredu protiv Slavije i dan kasnije Olimpije (odloženi meč drugog kola).

Povezana vest:  KUGLANJE, Zavarko pobedio na turniru u Banjalici