Radnicki-Vojvodina Kup 2015Vojvodina drugi finalista Kupa Srbije

Drugi finalista Kupa Srbije je ovogodišnji šampion, ekipa RK Vojvodine. Finalisti su odlično otvorili utakmicu i u 5. minutu ostvarili prednost od 3 gola (1:4), koju su čvrstom igrom u odbrani i efikasnim napadom uspeli da održe do odlaska na odmor. U drugom delu meča, gosti su pojačali tempo, uspešno parirali ekipi trenera Ćirkovića i uspeli da se 5. minuta pre kraja dođu na samo 2 gola minusa (24:26). Igrači Vojvodine su ipak uspeli da u samom finišu meča održe koncentraciju, pre svega u napadu i na kraju zasluženo slave ulazak u finale.