juniori_srb_eston

Srbija izgubila od Slovenije – 19:28

Muška juniorska rukometna reprezentacija Srbije izgubila je danas od selekcije Slovenije u četvtom kiolu A grupe prvenstva sveta u Solunu rezultatom 28:19 (15:9).

Naši rukometaši nisu uspeli da pronađu pravi „recept“ za dobro postavljenu igru Slovenaca koji su se od početka do kraja meča pridržavali zacrtanog plana.

Povezana vest:  SP ŠPANIJA 2013, Srbija u poslednjem sekundu poražena od Poljske

Naši juniori su do 14. minuta uspevali da održavaju kakav-takav priključak sa Slovenicima, ali su se oni zatim rezultatski „odlepili“ i poluvreme završili sa šest golova prednosti.

Najbolji strelac u našem timu bio je Namanja Ilić sa osam golova, dok je kod Slovenaca najprecizniji bio Gašpar Margijc sa sedam pogodaka. U sledećem meču srpski juniori sutra se sastaju sa selekcijom Tunisa.