zvezda_kup_novi_sad

Rukometaši Zvezde poraženi od Vidovca

Na gostovanju u hrvatskom Vidovcu povodom otvaranja nove podloge u lokalnoj osnovnoj školi rukometaši Crvene zvezde su poraženi rezultatom 32:24. Na opšte iznenađenje su crveno – beli,koji su bili vicešampioni izgubili od člana hrvatske Prve B lige. Vodili su domaćini sa 6:2 već u 9.minutu, pa je trener Zvezde Igor Butulija tražio minut odmora. Do 15.minuta je bilo 7:7. Zvezdinu igru jedini je držao Filip Šćepanović.

Povezana vest:  Dvoje srpskih sudija na Evropskom prvenstvu za žene

Pošto su tek u procesu uigravanja trener Igor Butulija nije iskazao nezadovoljstvo usled poraza.

–U procesu smo uigravanja. Imali smo sedam novih igrača, a igrali smo i dosta utakmica u poslednjih nedelju dana. Zato i ne mogu da budem razočaran zbog poraza.Čestitke domaćinu. Imaju sjajnu ekipu,a nama je stvarno bilo lepo ovde – rekao je Butulija.

Povezana vest:  Objavljen skraćen spisak za Kup Karpata i duel sa Hrvatskom