zvezda_borac_SEHA_2011

SEHA LIGA

Borac pobedio Zvezdu na Banjici

Na Banjici su rukometaši Crvene zvezde doživeli drugi poraz u Regionalnoj SEHA ligi. Crveno beli su poraženi od banjalučkog Borca sa 24:20 iako je rezultat na poluvremenu bio 11:11.

U crveno belom timu najviše golova postigao je Blečić 6 dok je kod gostiju najviše pogodaka postigao Karačić.

Povezana vest:  SP ŠPANIJA 2013, Ubedljiva pobeda Srbije nad Južnom Korejom

Čestitam Borcu na zasluženoj pobedi. Bili su bolji u svim segmentima igre i disciplinovaniji, ali i iskusniji kada je trebalo. Nama veliki znak pitanja. Rekao sam igračima i posle meča da se klin klinom izbija, imamo ogromnih problema, pride smo u 13. minutu ostali i bez levog krila Jokića, fali nam i Dokić, Kosanović, Blečić je večeras prvi put igrao. Nenormalno mnogo grešaka smo napravili, što ne može da se desi ni da ne treniraju tri meseca, ali opet doći ćemo mi na svoje – rekao je posle utakmice Igor Butulija.

Povezana vest:  Perić: Mađarska je bila bolja i zasluženo nas pobedila