partizan seha 2013

Poraz Partizana od Metalurga

Rukometaši Partizana poraženi su večeras u Skoplju od Metalurga sa 21:26 (10:14), u 6. kolu regionalne SEHA lige. Najefikasniji u ekipi Partizana bio je bili su Aleksandar Radovanović, Miloš Kostadinović i Milan Rašić sa po četiri gola.
Najefikasniji u redovima domaćina bili su Pavel Atman i Filip Talevski sa po četiri pogotka. Sredinom drugog poluvremena Metalurg je vodio i sa 11 golova razlike, ali su u poslednja tri minuta crno-beli uspeli da smanje ovu razliku.
Trener rukometaša Partizana Aleksandar Brković rekao je da „zadovoljan karakterom“ koji pokazuje njegova ekipa, ali da nema povratne reakcije.
-Zahvaljujući jakim odbranama, uspeli smo da smanjimo razliku na tih pet golova. Ono što mi se ne sviđa jeste to što ne dobijam povratnu reakciju od igrača. Jesu najmlađa ekipa u ligi, ali mi se čini kao da im se smanjuje entuzijazam koji su imali na početku – rekao je Brković.
Partizan u subotu na Banjici, u okviru drugog kola evropskog EHF Kupa, igra sa Nantom od 19.30.