ana_ivanovic_bali

WTA INDIAN VELS 2011

Ana Ivanović izgubila od Bartoli u taj brejku

Drugi reket Srbije Ana Ivanović (19) posle osmine finala i pobede nad Jelenom Janković susrela se sa neugodnom Marion Bartoli (15, Francuska). Posle dva časa i sedam minuta igre u polufinale je otišla Francuskinja. Naime, Ana Ivanović je izgubila sa 2:0 u setovima (4:6,6:7(4)).

Povezana vest:  DAVIS CUP 2013, Kveri, Izner i braća Brajan dočekuju Srbiju

Iako je Ana u drugom setu uspela da nadoknadi gubitak i bila u prilici da izjednači u setovima Bartoli nije dozvolila iznenađenje i nije htela da odvede meč u treći set. U taj brejku je Bartoli vodila sa 5:2 a Ana je smanjila na 5:4 ipak to nije bilo dovoljno za dobijanje drugog seta.

Turnir čiji je nagradni fond 4.500,000 dolara Ana će morati da se zadovolji sa 64.700 dolara kao i 250 WTA poena.

Povezana vest:  ROLAN GAROS 2012, Ðoković protiv Conge u četvrtfinalu RG

Bartoli će se u polufinalu sastati sa boljom iz meča Janina Vikmajer (23Belgija) – Sahar Per (10, Izrael).