FINALE ATP TURNIRA U LONDONU

Zimonjić i Nestor poklekli u prvom kolu

ziki parizDanijel Nestor i Nenad Zimonjić (Kanada/Srbija) prvi nosioci na zavšnom masters turniru sezone izgubili su u prvom meču na startu turnira. Raspoloženiji za tenis bili su osmi nosioci, poljska kombinacija Fyrstenberg/Matkowski, osmi nosioci, koji su posle dva seta slavili rezultatom 6:4, 6:4 i posle 64 minuta igre.

Povezana vest:  ATP LONDON, Del Potro pobedio Federera i plasirao se u polufinale

Posle četiri gema 2:2 na servis Zimonjića Poljaci su došli do prvog brejka što je bilo dovoljno za prvi set. Posle tri poraza koji su Zimnjić i Nestor ostvarili nad Poljacima sada su im oni to vratili a na terenu je srpsko kanadski par imao bledo izdanje. Bili su bez ideja i motiva za igru, uspavani neraspoloženi.

Povezana vest:  INDIJAN VELS, Ivanović protiv Tausend, Tipsarevićev rival Gulbis

U naredna dva kola, a prvi za dva dana, Zimonjić i Nestor će morati da naprave dve pobede da bi išli dalje.

Đoković sutra oko 22 časa

Srpski reket broj jedan Novak Đoković sutra oko 22 časa (ne pre 21.45) izlazi na teren pod svodovima O2 arene u Londonu. Brnailac prošlogodišnje titule Đoković nlazi se u B grupi a prvi protivnik mu je Nikolay Davidenko iz Rusije.