zivkovic par ausburg

Živković iz „slobodnjaka“ za trijumf Partizana u Subotici

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Subotici ekipu Spartaka sa 1:0 (0:0) u poslednjoj utakmici 19. kola Superlige.
Strelac jedinog gola bio je Andrija Živković u 50. minutu, nakon što je fantastičnim udarcem iz slobodnog udarca pogodio mrežu Spartaka.
U ne previše interesantnoj utakmici na teškom terenu u Subotici, Partizan je uspeo da zabeleži važan trijumf koji im vraća samopozdanje.
Akuelni šampion Srbije možda je mogao ubedljivije da slavi, ali se golman Spartaka Budimir Janošević istakao posle pokušaja Živkovića, Marka Jevtovića i Valerija Božinova, dok na drugoj strani domaći sastav nije uspeo ozbiljnije da pripreti.
Ekipa Ljubinka Drulovića iza sebe je ostavila seriju loših rezultata i posle pobeda nad Novim Pazarom, a posebno u Alkmaru protiv AZ u Ligi Evrope, nagovestila znatno bolja izdanja u nastavku sezone.