radnicki minakva

Radnički dominatno do novih bodova

Rukometašice Radničkog su u okviru 9-og kola SRLS za žene savladale ekipu Minaqua-Vojvodine rezultatom 38-22(22-12).Utakmica je bila neizvesna samo do 7-og minuta i rezultata 3-3.Nakon toga Tigrice su podigle nivo odbrane,slomile otpor gošći i na poluvreme otišle sa 10 golova prednosti.
Drugo poluvreme je po ugledu na prvo donelo dominaciju domaćih rukometašica koje su na momente razgalile publiku atraktivnim potezima.
Trener Radosavljević je ukazao šansu svim igračicama koje su uspešno iskoristile ukazanu priliku.
Igrač utakmice Anđela Janjušević.
Ovom utakmicom je završen jesenji deo šampionata a prvu utakmicu prolećnog dela šampionata Radnički će odigrati u Šapcu protiv ekipe Medicinara.

Povezana vest:  Boškovović: Velike su šanse da odemo na SP u Danskoj

ŽRK Radnički Kragujevac – ŽORK Minaqua Vojvodina 38:22 (22:12)
Kragujevac, hala „Jezero“. Gledalaca: 350
Sudije: Boban Blagojević,Branislav Đokić
Sedmerci: Radnički 5(3), Minaqua 2(1)
Isključenja: Radnički 8 min, Minaqua 4 min
RADNIČKI Kragujevac: Ćosić( 15 odbrana), Petrović 2, Stojković, Prijović 1,Tanić, Radosavljević S.8,. Radović 3, Stajković ( 3 odbrane), Simić 2, Lukić 3, Risović ,Dukić 3, Tatar 2,Kulić 2, Todorović 2,Janjušević 10 .
MINAQUA Vojvodina: Ivanov( 7 odbrana), Veličković 2, Đukić 2, Stanisavljević, Atanasković 2, Perić(1 odbrana), Berak, Radojčić(1 odbrana), Dmitrović 2, Lazić 2, Nikolić 2, Filipović, Rančić 5, Kojić 4, Golušin 1.