marko nikolic vojvodinaNikolić: Neko drugi je režirao ovaj meč

Trener fudbalera Vojvodine Marko Nikolić rekao je posle večerašnjeg poraza od Crvene zvezde (1:2) da je nezadovoljan načinom na koji je njegova ekipa ostala bez bodova.
-Ja mislim da je neko drugi režirao ovaj susret. Promašili smo mnogo zicera, dva u prvom poluvremenu, tri u drugom – rekao je Nikolić posle meča.
Trener Vojvodine aludirao je na izjavu kolege iz Zvezde Slaviše Stojanovića koji je kazao da je završnica meča delovala kao da ju je režirao Alfred Hičkok.
Crveno-beli u 88. minutu nisu iskoristili penal, a onda je u drugom minutu sudijske nadoknade Dragan Mrđa postigao gol odluke.
Upitan da prokomentariše medijske navode da će uskoro preuzeti ekipu Partizana, Nikolić je naveo:
-Ovo što sam sada rekao je mnogo preče nego pitanje gde će Marko Nikolia biti trener u narednom periodu – rekao je Nikolić.

Povezana vest:  Partizan osvaja Suboticu, Zvezda čeka Vojvodinu