podmladak zc

DŽUDO

Podmladak  Crvene zvezde osvojio trofej za najsupešniju ekipu na turniru „Turija 2014“

Uz naše odlične juniore i podmladak Crvene zvezde ovog vikenda osvojio je vredne medalje za trofejnu riznicu našeg kluba. Tim  Džudo kluba Crvena zvezda na međunarodnom turniru „Turija 2014“ osvojio je pehar za najuspešniju ekipu.

Zlatne medalje osvojili su poletarac Danilo Mileusnić ( do 50 kg), stariji pioniri Emilija Labović ( do 44 kg) i Veljko Vukadinović ( do 38 kg).  Srebrnim medaljama okitili su se poletarci Damjan Manojlović ( do 34 kg), Vukašin Bubanja ( do 50 kg) i stariji pionir Uroš Dubaić ( do 38 kg). Iz Turije sa bronzanim odličjima oko vrata vratili su se poletarci Andrej Jovanović ( do 46 kg), Jana Šišović ( do 25 kg), mlaši pionir Nikola Lošić ( do 66 kg),  stariji pioniri Katarina Jočić ( do 44 kg), Aleksa Antić ( do 42 kg), Strahinja Karan ( do 55 kg), Ilija Karan ( do 50 kg)

Povezana vest:  Tekvondo asocijacija Srbije traži volontere – studente za rad na realizaciji Evropskog seniorskog prvenstva

-Odličan rezultat načih takmičara. Posebno bih istakao poletarce Danila Mileusnića, Vukašina Bubanju i Damjana Manojlovića koji su osvojili prve medalje u karijeri. Čestitao bih svima na odličnom džudou koji su pokazali na takmičenju. Istakao bih i viteško i sportsko  ponašanje naših takmičara kako na borilištu tako i van tatamija što je uostalom i odlika svih pravih judoka- istakao je Davor Kolundžić, trener za mlađe uzrasne kategorije DŽK Crvena zvezda.