maksa1

Maksimoviću zlato u Tjumenu, Spasić treći

Ekipa Rvačkog kluba „PARTIZAN“ imala  je uspešan dan na jakom XVIII Međunarodnom turniru u rvanju grčko-rimskim stilom NAGRADA   SVETSKOG ŠAMPIONA Vladimira Čeboksarova  u Tjumenu (Rusija) i osvojila  dve  medalje.

Na turniru učestvuju rvači iz preko 20 zemalja (Rusija, Jermenija i ostale zemlje-bivšeg  SSSR-a, Madjarska, Srbija…)

Prvog takmičarskog dana nastupili su: Aleksandar Maksimović u kategoriji 66 kilograma i osvojio je prvo dok je teškaš Miloš Spasić (do 120 kg) osvojio treće mesto. Goran Bulatović u kategoriji 84 kilograma nije imao sreće na takmičenju.

Povezana vest:  PRVA RVAČKA LIGA SRBIJE, Proleter protiv Radničkog i Šapca, Spartak na Krstu, Novi Sad za drugo mest

U jakoj konkurenciji među nosiocima medalja našli su se i članovi Rvačkog kluba „PARTIZAN“ i time potvrdili visok stepen  pripremljenosti i formu u uzlaznoj putanji – za  uspešan nastavak takmičenja u ovoj i sledećoj sezoni.

U subotu (20.10.2012) nastupaju Magomed Bogatyrev i Nikola Knežević.