spanija logo

Remi Espanjola i Rajo Valjekana

Fudbaleri Espanjola i Rajo Valjekana odigrali su večeras u Barseloni nerešeno 2:2 u poslednjoj nedeljnoj utakmici 33. kola španske Primere. Strelci za Espanjol bili su Kristijan Stuani u trećem minutu susreta i Dijego Koloto u 88.
Golove za gostujuću ekipu postigli su Jago Falke u 43. minutu I Hoakin Larivej u 50. Rajo je tokom celog susreta bio bolji rival, imali su znatno veći posed lopte i više šuteva u gol.
Gosti su do same završnice meča bili na pragu prve pobede protiv Espanjola u gostima, ali je ekipa Havijera Agirea posle kornera i diskutabilne sudijske odluke uspela da dođe do izjendačenja.
Espanjol tako posle ove utakmice zauzima deveto mesto sa 41 bodom, dok je Rajo 14. sa 37. Ranije danas Sevilja je pobedila Betis sa 2:0, Valensija je sa 2:1 bila bolja od Elčea, dok je Atletiko sa 2:0 trijumfovao protiv Hetafea.

Povezana vest:  Lampard zvanično na pozajmici u Mančester sitiju