Sunderland Manchester UnitedJunajted ponovo bez pobede, osvojio bod protiv Sanderlenda

Fudbaleri Sanderlenda i Mančester junajteda odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.
Mančester junajted je poveo u 17. minutu golom Huana Mate, koji je posle dodavanja sa desne strane Antonija Valensije pogodio mrežu sa oko sedam metara.
Sanderlend je izjednačio u 30. minutu golom Džeka Rodvela. On se oslobodio svog čuvara Robina van Persija i posle kornera koji je izveo Seb Larson glavom poslao loptu u bliži ugao.
Ekipa Luja van Gala nije pobedila u prve dve prvenstvene utakmice I ima samo jedan bod, što je najgori start Junajteda još od sezone 1992/1993 kada nije osvojio ni bod.
Sa druge strane, Sanderlend je sakupio dva boda. Ekipa Gustava Pojeta 17 godina nije pobedila Mančester junajted na svom stadionu.
Sutra od 21 čas igra se poslednja utakmica drugog kola Premijer lige između Mančester sitija i Liverpula.

Povezana vest:  Liverpul nastavlja da rasipa bodove, Arsenal siguran