Lalatovic ZVEZDA-JAGODINA 08Zvezdi samo bod u Kruševcu, Laltović isključen

Fudbaleri Napretka i Crvene zvezde odigrali su večeras u Kruševcu nerešeno 0:0 u utakmici 5. kola Superlige Srbije.
Napredak je uspeo da sačuva mrežu i prekine niz Zvezde od četiri vezana trijumfa.
Veliku priliku crveno-bele imali su u 89. minutu, kada je rezervista Bosančić slobodnim udarcem sa 20 metara pogodio prečku.
Trener gostiju Nenad Lalatović isključen je u nadoknadi sudijskog vremena zbog odluke arbitra da ne dosudi penal nakon starta Janičića nad Jovićem u kaznenom prostoru Napretka.
Domaćin je u prvom poluvremenu mogao da stigne do vođstva i to iz penala, ali je šut Nikole Trujića odbranio golman Predrag Rajković.
Meč je u 35. minutu na kratko bio prekinut zbog sukoba pripadnika žandarmerije i navijača Crvene zvezde.
Povezana vest:  Sivić: Neprijatan poraz je posledica dugačke sezone