Chievo Verona v LazioLaciju samo bod protiv Kjeva

Fudbaleri Kjeva i Lacija odigrali su večeras u Veroni nerešeno 0:0 u utakmici 13. kola Serije A.
Laciju je ovo tek drugi remi u šampionatu, dok se Kjevo uprkos osvojenom bodu i dalje nalazi u zoni ispadanja.
Srpski reprezentativac Dušan Basta odigrao je čitav meč za Rimljane, dok je Filip Đorđević u 83. minutu mesto u napadu ustupio Miroslavu Kloseu.
Novi nastup u Seriji A zabeležio je bivši igrač Atalante Ivan Radovanović, koji već drugu sezonu zaredom nosi dres Kjeva.
Ranije danas Sasuolo je pobedio Veronu sa 2:1 i pokazao da se nalazi u dobroj formi, pošto već sedam utakmica ne zna za poraz.
Gosti su poveli preko Morasa u 7. minutu, a sav plen timu iz Ređo Emilije doneli su Sansone u 50. i Taidera u 77. minutu.