pelegrini happy

Pelegrini: Remi protiv Evertona nije loš rezultat

Trener Mančester sitija Manuel Pelegrini rekao je danas da nerešen rezultat protiv Evertona u gostima i nije tako loš.
-U prvom poluvremenu smo imali izgledne prilike. U drugom se Everton popravio, imao prilike za remi i to je iskoristio. Ako na početku kažete da idete na remi protiv Evertona u gostima, to možda i nije toliko loše – rekao je Pelegrini za britanske medije posle meča.
Mančester siti je sa Evertonom u Liverpulu odigrao 1:1 u 21. Kolu Premijer lige. Ekipu Manuela Pelegrinija do prednosti je doveo Fernandinjo u 74. minutu, a izjednačenje „karamelama“ doneo je Stiven Nejsmit četiri minuta kasnije.
-Važno je dati gol u prvih 25 minuta, jer kada to uradite, utakmica je drugačija. Mi to nismo uspeli, Everton je bio dobar u drugom poluvremenu, pa je u poslednjih 35 minuta utakmica bila neizvesna. Imali smo mnogo šansi, ali nam je nedostajao završni pas – kazao je Pelegrini.
Današnji meč obeležio je i povratak na teren Serhija Aguera, koji je bio van terena zbog povrede više od mesec dana.
-Važno je što se Aguero vratio, on je važan igrač za tim – rekao je Pelegrini.