vozd-fkp 08 14 0016714Mladost u 90. minutu matirala Voždovac 3:2

Fudbaleri Mladosti iz Lučana u poslednjim minutama utakmice uspeli su da matiraju Voždovac sa 3:2 u 22. kolu Superlige.
Domaći tim bio je dominantan u prvom delu meča, a tu superiornost su golovima potvrdili Saša Jovanović u šestom i Gavrić u 21. minut.
Ova velika prednost međutim, istopila se pošto je Obora u 37. minutu smanjio na 2:1, a onda je u 50. iskoristio grešku odbrane domaćih i izjednačio na 2:2.
Frajdej je presudio u 90,. minutu posle velike domanicije domaćih, kada je sjajnim šutem sa oko 19 metara zatresao mrežu gostiju za konačnu pobedu – 3:2.
Novi Pazar je iznenadio domaću Jagodinu pobedom od 3:1. Pobedu su gostima doneli Vladimir Radivojević u 23. minutu, kapiten domaćih Danijel Mihajlović autogolom u 82 i.Kecap u 90, dok je strelac za Jagodinu bio Milan Đurić iz penala u 75. minutu.
Ovo je bila deseta pobeda Pzaraca koja ih je ostavila u samom vrhu tabele, na petom mestu.
Rezultati i strelci 22. kola:
Mladost – Voždovac 3:2 (Saša Jovanović 6, Gavrić 21, FRAJDEJ 90 – Obora 37,50)
Jagodina – Novi Pazar 1:3 ( Đurić 75 penal – Radivojević 23, Mihajlović 81 autogol, Kečap 90)