zoran tosic cska

Moskovljani prez prednosti na revanš u Prag, gol Tošića

Fudbaleri moskovskog CSKA igrali su danas na domaćem terenu protiv ekipe praške Sparte nerešeno 2:2, u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.
„Armejci“ su propustili priliku da kod kuće obezbede zalihu pred put u Prag, tako da im u revanšu predstoji teška i neizvesna borba.
CSKA je poveo u 14. minutu, ali su gosti samo minut kasnije izjednačili preko nigerijskog internacionalca Fataja, da bi u nastavku Izraelac Načo propustio veliku šansu da iz penala donese novo vođstvo domaćina, jer je protivnički golman odbranio njegov šut.
Novu nadu ruskom klubu za dragocenu pobedu doneo je reprezentativac Srbije Zoran Tošić, koji je iz blizine zakucao loptu za 2:1, međutim, četiri minuta kasnije Krejči je postavio konačan rezultat za povoljan remi praškoj Sparti.
CSKA – Sparta 2:2 (Džagojev 14, Tošić 53 – Fataj 15, Krejči 57)
Revanš susret na programu je za sedam dana u Pragu.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJA ZA LŠ, Ipak direktan prenos na RTS Pjunik – Partizan