BELA DIVIZIJA

 

zlatna_liga_kolo (1)RINGIER – NOVA SRBIJA                                     4:3 (0:3)

(P. Mihailović 3, Radojčić – Frimerman, Pazarkić, Vukelić)

DHSS – RTS-JP-ZEDER                                                        5:1 (3:1)

(Bešić 3, Bugarski, Vojvodić – Kalaba)

GALENIKA – DS                                                                  2:4 (0:1)

(Batanjac – Inajetović 2, Lončar, Stefan Mladenović)

G17+ – DRES                                                                         5:9 (3:2)

(Ilić 3, Stojanović, Morača – Kojić 4, Radulović 2, Janković, Bilbija, Terzić)

RT VOJVODINE – F. SRBIJA                                             3:3 (1:1)

(Ramač 2, Mitru – Bućković 2, Mihailo Naumoski)

 

1.  DHSS                                            7          7          0          0          38:12   21

2.  DS                                     7          6          0          1          39:16   18

3.  DRES-MFC MIKRO.      7          6          0          1          35:18   18

4.  GALENIKA                                 7          5          1          1          32:22   13

5.  RTS-JP-ZEDER               7          3          1          3          28:31   10

6.  RINGIER                         7          3          1          3          25:24   10

7.  F. SRBIJA-MD INT.        7          1          1          5          25:35   4

8.  NOVA SRBIJA               7          1          1          5          22:38   4

9.  G17 PLUS                                    7          1          0          6          24:48   3

10. RT VOJVODINE             7          0          1          6          17:41   1

 

zlatna_liga_kolo (2)ŽUTI KARTONI: Radulović 5, Bajić (Dres), Vučković, Pržulj, Perlić (RTS), Strahinja Mladenović, Stefan Mladenović, Inajetović, Didić, DŽarić (DS), Milojević 2, Jovanović 2, Ilić, Laketić, Knežević, Milivojević (G17+), Mihailo Naumoski, Srđenović, Dukić, Šebez (F. Srbija), Govedarica, Vojvodić (DHSS), Milosavljević (N. Srbija), D. Mihailović (Ringier), Gatarić (Galenika), Prel (RTV)

Povezana vest:  Siniša Mihanjlović na klupi Katanije

 

 

PLAVA DIVIZIJA

 

TDI-KAFE FRENDS – SNS                                      5:4 (2:3)

(Simić 2, Jeremić, Mijatović, Banjac (ag) – Gegić, N. Aleksić, P. Aleksić, Lekić)

RTV PINK – DANAS                                                                        12:3 (4:1)

(Kovačević 4, Opačić 3, Popović 2, Đurđević 2, Todorović – Borišić, Vlaović, Spasovski)

PUPS – SLOBODNA SRBIJA                                              3:0 (b.b.)

FOKS TV – STUDIO B                                                         7:5 (3:4)

(Raičević 3, Dalifi 3, Marić – D. Bijele 2, Z. Bijele 2, Crvenković)

SPS – MOCART SPORT                                                       0:3 (b.b.)

 

1.  PUPS                                            7          7          0          0          40:15   21

2.  RTV PINK                                   7          5          0          2          48:19   15

3.  FOKS TELEVIZIJA        7          5          0          2          38:32   15

4.  MOCART SPORT                       7          5          0          2          32:15   15

5.  TDI -KAFE FRENDS      7          5          0          2          25:15   15

6.  SNS                                               7          4          0          3          47:24   12

7.  SLOBODNA SRBIJA     7          3          0          4          29:21   9

Povezana vest:  Čelsi prošao dalje, Ivanović i Matić starteri

8.  STUDIO B                                   7          1          0          6          24:37   3

9.  SPS                                               7          0          0          7          5:38                 0

10. DANAS                            7          0          0          7          16:88   0

 

ŽUTI KARTONI: Karanović, Musa (Foks), Pajović, Nedeljković (Mocart), Banjac 4, Simić, Filipović, N. Aleksić, Gegić, P. Aleksić (SNS), Petrović, Đurđević, Šarac (TDI), Ivanović, Štrbac, Živkov (PUPS), Opačić, Dimitrijević, Stepanović (Pink), Janjić, Blažić (Slobodna Srbija), Borišić (Danas)

 

zlatna_liga_koloLISTA STRELACA

17        Raičević (Foks)

12        Inajetović (DS), Kovačević (Pink)

11        Opačić (Pink), Z. Bijele (Studio B), Kojić (Dres)

10        Božanović (Mocart), Bulajić (RTS), Dalifi (Foks)

9          Živkov (PUPS), Jeremić (TDI), N. Aleksić, Gegić (SNS), Todorović (Pink)

8          Jovanović (Galenika), Mihailo Naumoski (F. Srbija)

7          Štrbac (PUPS), Borojević (SNS), D. Mihailović, P. Mihailović (Ringier), Didić (DS), Vukićević (Dres), Frimerman (N. Srbija), Blagojević (DHSS), Morača (G17+)

6          Bugarski, Vojvodić (DHSS), Matijević (S. Srbija), Knežević (G17+), Pajević (Mocart), Surudžić (PUPS), Batanjac (Galenika), Ramač (RTV)

5          Ivanović (PUPS), Colić (RTS), Janjić, Vojnović (S. Srbija), Romanović, Bešić (DHSS), Čobanov (SNS), Pršić, Stefan Mladenović (DS), Popović (Pink), Borišić (Danas), Bućković (F. Srbija)

4          Lončar (DS), Ristić (RTV), Pavličević (SNS), Gavrilov (PUPS), Krstić (Studio B), Stepanović, Đurđević (Pink), Kalaba (RTS), Simić (TDI)

Povezana vest:  Riberi: Da nema fudbala, bio bih siromašan i bez posla

3          Blažić, Radin (S. Srbija), Golubović, Plavšić, Maljković, Vuković (Galenika), Dragojlović (DHSS), Mančić, Bajić, Bilbija (Dres), Inić, Madžarev, Gutić (Mocart), Šokica, Mitru (RTV), Marković, Pavićević (Studio B), Radak, Tomić, Spasovski (Danas), Panjković, Jeremić, Vukelić (N. Srbija), Ostojić, Gološ (Ringier), Musa, Milićević (Foks), Stojanović (Pink), DŽarić (DS), Lekić (SNS), Ilić (G17+)

2          Simić, Miljković, Filipović, P. Aleksić (SNS), Radulović, Janković (Dres), Jandrić, Pazarkić, Milosavljević (N. Srbija), Perlić, Serafimović, Pržulj (RTS), Zec, Popović (Kurir), Plavšić (Ringier), Govedarica, Bošković (DHSS), Jović (S. Srbija), Ičević, Nenad Jovanović (Mocart), Albijanić, Boinović, Stojanović (G17+), Vukadinović, Požgaj (SPS), Karpuzov (Galenika), Miloš Naumoski, Čančar (F. Srbija), Savović, Marić (Foks), Mijatović (TDI), D. Bijele (Studio B)

1          Banjac, Jurišić (SNS), Žigić, Koljukaj, Lazić (PUPS), Milinović, Medan, Kostić, Terzić (Dres), Jovanović, Vučković, Ranđelović (RTS), Stijelja (Kurir), Dimitrijević, Vukanac, Gatarić, Srdić (Galenika), Lukić, Kovačević, Radojčić (Ringier), Milivojević, Jovanović (G17+), Marković (RTV), Petrić, Talić (DHSS), Rašić (Foks), Bauk (SPS), Đelić, Jurić, Mark (F. Srbija), A. Milošević, Vlaović (Danas), Vukoje, Husar (S. Srbija), Šarac, Mitrović, Kukrik (TDI), Crvenković (Studio B)

AG      Banjac (SNS>TDI)