Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u Torinu ekipu Napolija sa 2:1 u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Juventus je stigao do devete pobede u šampionatu i prvi je na tabeli sa 27 bodova, dok je Napoli treći sa sedam bodova manje.

Šampion Italije poveo je golom Leonarda Bonućija u 50. minutu. Posle kornera s desne strane, velike gužve u šesnaestercu i lošeg ispucavanja lopta se odbila do Bonućija koji je pogodio sa 14-15 metara za 1:0.

Vodjstvo „stare dame“ nije dugo trajalo, pošto je u 54. minutu Lorenco Insinje odlično pronašao Hosea Kaljehona, a on šutirao iz prve sa nekoliko metara i izjednačio na 1:1.

Rezultat se nije menjao sve do 70. minuta kada je Gonsalo Iguain pogodio mrežu svog bivšeg kluba i doneo pobedu Juventusu.

Juventus u narednom kolu gostuje Kjevu, dok Napoli dočekuje Lacio.

Povezana vest:  Mesi: Barsi nije potreban remont, ali Nejmar bi dobrodošao