Fudbaleri Juventusa pobedili su danas na svom terenu Benevento sa 2:1 u utakmici 12. kola italijanske Serije A.

Golove za Juventus postigli su Gonsalo Iguain u 57. i Huan Kuadrado u 66. minutu, dok je strelac jedinog gola za Benevento bio Amato Čičerti u 19. minutu.

Juventus je drugi na tabeli Serije A sa 31 bodom, dok je Benevento i dalje poslednji bez ijednog osvojenog boda.

Povezana vest:  LIGA EVROPE, Poznati protivnici Spartaka i OFK Beograda

Fudbaleri Rome pobedili su u gostima ekipu Fiorentine sa 4:2.

Roma je povela u petom minutu golom Žersona, ali je samo četiri minuta kasnije izjednačio Žirdan Veretu. Žarson je u 30. minutu ponovo doneo prednost Romi, a Fiorentina je ponovo poravnala rezultat, ovog puta preko Đovanija Simeonea u 39. minutu.

Fudbaleri Rome su pobedu potvrdili golovima Kostasa Manolasa i Dijega Perote u 50. i 87. minutu.